Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

Açık Hava Soğutma Sistemleri Nedir?

Sulu vantilatör

Açık Hava Soğutma Sistemi Nasıl Çalışır?

Açık hava soğutma  ve açık alan soğutma sistemi; Şebekeden alınan su sisleme pompası kullanılarak 70 - 120 bar aralığına çıkartılarak püskürtücü ağızlara pompalanır.Sanayi tipi vantilatörler püskürtülerde çıkan zerrecikleri ortama dağıtır.Bu şekilde mekanda bulunan sıcak ve bunaltıcı hava ortamdan uzaklaştırılır.

Endüstriyel - Açık hava soğutma sistemleri teraslar, seralar, bekleme hatları veya depolar gibi dış mekanların soğutulması için  klima gibi geleneksel yöntemlerden daha etkili olduğu kanıtlanmıştır. Sis fanı sistemi, sıcak iç ve dış endüstriyel çalışma koşullarında verimliliği ve çalışanların moralini artırabilir. Sisleme memeleri ile donatılmış yüksek kaliteli dış mekan vantilatörler sıcak günlerde ihtiyaç duyulan konforu sağlamak için mükemmel bir çözüm olacaktır!Yüksek basınç pompalarımız, çeşitli boyutlarda “Sisleme Memeleri” kullanarak her uygulama için gereken su akış miktarını ayarlama yeteneğine sahiptir. 

Su püskürtmeli vantilatör nerede kullanılır?

Açık hava soğutma  ve açık alan soğutma sistemleri genellikle cafe,bar,veranda altı,açılır tente,miting alanları,çeşitli organizasyonlar,açık ve yarı açık alanların tamamında kullanılır.

Su püskürtmeli vantilatör avantajları

Açık hava soğutma ve açık alan soğutma sistemi uygulanan ortamda sıcaklığı düşürür.Mekana sinek ve benzeri kanatlıların girmesini engeller.Mekana toz girmesini önler.

Açık Hava Soğutma Sistemlerine Hoşgeldiniz

Açık hava soğutma,buharlı serinletme,cafe serinletme,açık alan soğutma sistemleri.Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp olanaklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemiz size yardımcı olmuştur. Bize mesajınızı bırakın.