ZORLU MEKANİK A.Ş 7 / 24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ : 0212 664 68 45

Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

açık alan soğutma sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık alan serinletme sistemleri

Cafe serinletme ve açık alan serinletme sistemleri

Cafe Serinletme

Cafe serinletmesinde kullanılan en etkili sistem misting sistemdir.Temel olarak yüksek basınç pompası,polyamid boru, endüstriyel vantilatörler, ve püskürtücü nozullardan oluşur.Vantilatör çapları ve pompanın gücü mekana göre ayarlanır.


Çalışma prensibi : Şebeke hattına bağlanan su hortumu pompanın girişine takılır.Yüksek basınç pompası şebekeden almış olduğu suyu 70 / 120 bar arasına yükseltir ve polyamid boru yardımı ile vantilatörler üzerinde bulunan püskürtücü ağızlara gönderir. Pulvarize edilen su püskürtücü ağızlardan çıkarken 0.15 / 0.20 olarak su zerreciklerine ayrılır.Vantilatörler bu zerrecikleri ortama dağıtır.Bu şekilde zerrecikler ortamdaki ısıyı emerek bunaltıcı havayı 10 -15 derece arasında düşürür.Cafe serinletme de kullanılan sistem soğutmada verimli yatırım maliyeti düşüktür.


Sistem avantajları: Cafenize sinek ve haşerelerin girmesini engeller.Uygulanan mekana farklı bir görsel katar.Enerji sarfiyatı düşüktür.Yatırım maliyeti düşüktür.Sıcak yaz mevsiminde ortalama günde 8 saat çalışan sistem aylık olarak 80/100 lira arasında su tüketir.Kurulumu yaklaşık olarak 3 ila 5 saat arasında sürmektedir.Hesaplaması iyi yapılmış cafe serinletme sistemi kesinlikle ıslatma ve damlatma yapmaz.Sistem tüm açık alan ve yarı açık alanlarda güvenle kullanılabilir.Sıcaktan bunalan müşterilerinize kaybetmezsiniz.Ve buna ek olarak yeni müşteriler kazanırsınız. açık alan serinletme, cafe soğutma, su fışkırtan vantilatör hizmetleri.

Cafe Soğutma Sistemleri

Cafe soğutma sistemleri açık alan ve yarı açık alanlarda kullanılır.Ortamın serinletilmesi için gerekli olan ürünler temel olarak yüksek basınç pompası mekanik filtre yüksek basınç pompası polyamid boru püskürtücü agızlar ve vantilatörler dir. Vantilatör çapları ve püskürtücü ağızlar mekan göre belirlenir.Yüksek basınç pompasında bulunan zamanlayıcı hava sıcaklığına göre sistem otomatik olarak çalışır ve kapanır.Bu sayede sistem verimliliği artar.Enerji sarfiyatı minimuma indirilir.


 

Çalışma prensibi : Şebeke hattından alınan su hortumu pompanın girişine bağlanır.Yüksek basınç pompası şebekeden aldığı suyu 70 / 120 bar arasına çıkartır ve polyamid boruyla vantilatör üzerinde bulunan püskürtücü nozullara ulaştırır. Pulvarize edilmiş olan  su püskürtücü nozullardan çıkarken 0.15 / 0.20 olarak su zerreciklerine ayrılır.Vantilatörler bu zerrecikleri ortama yayar.Bu şekilde zerrecikler ortamdaki ısıyı emerek bunaltıcı havayı 10 -15 derece arasında düşürür. cafe soğutma de kullanılan sistem soğutmada verimli yatırım maliyeti düşüktür.

Sistem avantajları: Cafenize sinek ve haşerelerin girmesini engeller.Uygulanan mekana farklı bir görsel katar.Enerji sarfiyatı düşüktür.Cafe sogutma sisteminin yatırım maliyeti düşüktür.Sıcak yaz mevsiminde ortalama günde 8 saat çalışan sistem aylık olarak 80/100 lira arasında su tüketir.Kurulumu yaklaşık olarak 3 ila 5 saat arasında sürmektedir.Hesaplaması iyi yapılmış cafe soğutma sistemi kesinlikle ıslatma ve damlatma yapmaz.Sistem tüm açık alan ve yarı açık alanlarda güvenle kullanılabilir.Sıcaktan bunalan müşterilerinize kaybetmezsiniz.Ve buna ek olarak yeni müşteriler kazanırsınız.

Bahçe Soğutma

Buharlı Serinletme

Buharlı serinletme, açık alan serinletme, cafe soğutma, su fışkırtan vantilatör hizmetleri.

Serinletme

Buharlı Sogutma

Açık Alan Serinletme Sistemleri

Cafe soğutma,su fışkırtan vantilatör,açık alan serinletme sisleme makinası Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.