Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

Manav Reyonu Sisleme Ve Su Püskürtme Sistemi

manav reyonu sisleme

Manav reyonu sisleme

Manav reyonlarına monte edilen sistem ürünlerin ömrünü uzatarak tazeliğini korur.Su püskürtme sistemi, açık alan serinletme sistemleri, hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız.

SİSTEM MONTAJI NASIL YAPILIR?

Montaj oldukça basittir.Ortalama olarak 3 saat içinde tamamlanarak sistem kullanılmaya başlanabilir. Su püskürtme sistemi, açık alan serinletme sistemleri, hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. 

Manav reyonu sisleme

Sisleme sistemleri kurulumu için 1 adet pompa ve gerektiği kadar nozul kullanılır.

Manav Reyonu Sisleme Sistemleri

Manav reyonu sisleme sistemi nasıl çalışır: Sisleme memeleri tarafından ince su damlacıkları atmosfere verildiğinde, ortamdaki enerjiyi hızla emer ve kaynatılır (buharlaşır). Sıvıdan gaza bu durum değişikliğini üretmek için kullanılan enerji (ısı) atmosferden elimine edilir, bu nedenle manav reyonu sisleme soğutma adı verilen işlemle soğutulur.
Zorlu Mekanik yüksek basınçlı buğulanma vantilatörleri ve buğulanma sistemleri,neredeyse anında buharlaşan soğutulacak alana etkili bir şekilde süper ince bir sis vermek üzere tasarlanmıştır.
Buğulanma fan sistemlerimizle, olağanüstü sonuçlar elde etmek için evaporatif soğutma ve konvektif soğutmayı (rüzgar soğutma faktörü) birleştirebiliriz.Sis memelerimiz, suyun hızlı bir şekilde buharlaşmasını sağlamak için çok ince bir sis üretmek üzere tasarlanmıştır.

Manav reyonu sisleme sistemleri nedir?

Manav Reyonu Sisleme su püskürtme sistemi açık alan serinletme sistemleri ve Nemlendirme Sistemleri, her zaman için taze sebze ve meyve tüketmek isteyen müşterilerin taleplerini gerçekleştirmek için kullanılacak en doğru hizmettir. Manavlarda uzun süre kuru olarak kalan sebze ve meyveler, çürümeden kaynaklı işletme sahibine ciddi kayıplara neden olabilir. Mevcut olan açık hava soğutma sistemleri de sadece soğutma işlevini yerine getirdiği için nemlenmeye etkileri olmadığı için ömür uzatmada etkisi yoktur.

Manav reyonu sisleme

 

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri Nasıl Çalışır?

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri, yüksek basınçlı pompaların etkisiyle püskürtme memeleri sayesinde püskürtülen su, nozullar sayesinde küçük parçacıklara ayrılır. Su parçacıkları havanın sıcağıyla buharlaşarak, ortamın ihtiyacı olan nemi sağlarken, aynı zamanda serinletme etkisi de gösterir. Su püskürtme sistemi, açık alan serinletme sistemleri, hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. 

Manav Reyonu Sisleme,Cafe Soğutma, Serinletme Sistemleri,Su Püskürtme Sistemi Ve Bahçe Serinletme

Manav reyonu sisleme, bahçe serinletme sistemleri fiyatları,yağmurlama sistemi, sisleme sistemleri, su püskürtme sistemi, cafe serinletme sistemleri.Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp olanaklarımız inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemiz size yardımcı olmuştur.Bize mesaj bırakabilir siniz.