ZORLU MEKANİK A.Ş 7 / 24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ : 0212 664 68 45

Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

açık alan soğutma sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık alan serinletme sistemleri

Manav reyonu sisleme,cafe soğutma, su püskürtme sistemi ve bahçe serinletme

Manav reyonu sisleme, bahçe serinletme sistemleri fiyatları yağmurlama sistemi, nozul sistemleri, su püskürtme sistemi, cafe serinletme sistemleri.Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesaj bırakabilir siniz.


Manav reyonu sisleme ve su püskürtme sistemi

image19

MANAV REYONU SİSLEME SİSTEMLERİ

Manav reyonlarına monte edilen sistem ürünlerin ömrünü uzatarak tazeliğini korur.Su püskürtme sistemi, açık alan serinletme sistemleri, hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız.

SİSTEM MONTAJI

Montaj oldukça basittir.Ortalama olarak 3 saat içinde tamamlanarak sistem kullanılmaya başlanabilir. Su püskürtme sistemi, açık alan serinletme sistemleri, hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. 

Manav reyonu sisleme

Sisleme sistemleri kurulumu için 1 adet pompa ve gerektiği kadar nozul kullanılır.

Güncel olarak sunduğunuz fırsatları duyurun

Bu sezaona özel indirimli fiyatlar için bizi arayınız

Manav reyonu sisleme sistemleri nedir?

  Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri, her zaman için taze sebze ve meyve tüketmek isteyen müşterilerin taleplerini gerçekleştirmek için kullanılacak en doğru hizmettir. Manavlarda uzun süre kuru olarak kalan sebze ve meyveler, çürümeden kaynaklı işletme sahibine ciddi kayıplara neden olabilir. Mevcut olan açık hava soğutma sistemleri de sadece soğutma işlevini yerine getirdiği için nemlenmeye etkileri olmadığı için ömür uzatmada etkisi yoktur. açık alan serinletme cafe soğutma ve cafe serinletme sistemleri olarak da bilinir. 

Manav reyonu sisleme

 

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri Nasıl Çalışır?

Manav Reyonu Sisleme ve Nemlendirme Sistemleri, yüksek basınçlı pompaların etkisiyle püskürtme memeleri sayesinde püskürtülen su, nozullar sayesinde küçük parçacıklara ayrılır. Su parçacıkları havanın sıcağıyla buharlaşarak, ortamın ihtiyacı olan nemi sağlarken, aynı zamanda serinletme etkisi de gösterir. Su püskürtme sistemi, açık alan serinletme sistemleri, hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız.