Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

SU PÜSKÜRTME SİSTEMİ

Su Püskürtme Sistemi Nedir?

Su püskürtme sistemi, açık alanların etkili ve verimli bir şekilde soğutulması için ideal bir yöntemdir.Yaz aylarında rahatsız edici, kullanılamaz bir alan haline gelen açık hava yaşam alanınız varsa Zorlu Mekanik sizin için bir çözüm sunar.
Sadece sizin için tasarlanmış bir su püskürtme sistemi kurarak, sıcaktan anında kurtulmanıza yardımcı olabiliriz. Açık alanınız, rahatlamak ve / veya ailenizi ve arkadaşlarınızı eğlendirmek için anında serin, ferahlatıcı ve konforlu bir alana dönüştürülecektir.
İyi tasarlanmış açık alan serinletme sistemi,bahçenize veya cafenize  önemli bir katkı sağlar ve optimum performans ve maliyet verimliliğinde çalışır.

Su Püskürtme Sisteminin Avantajları

Programlanabilir zamanlayıcı,döngüsel buğulanma, çalışma / duraklama sürelerini belirler.
Flaş buharlaşma işlemi sizi ıslatmaz.
Son derece düşük maliyetli çalışma ve düşük su kullanımı ile çevre dostu.Çok az bakım gerektirir. 

Su Püskürtme Sistemi Genel Bilgi

Su püskürtme sistemi,Sisleme memelerine ve damlama önleyici özelliğe sahip 1 x tek fazlı yüksek basınçlı (120 bar) pompalama ünitesi ile güçlendirilmiştir. Tasarım, göze çarpmayan ve sis çalışmaya başlayana kadar fark edilmeyen sis çizgisinden oluşur.

Kurulu olan daha küçük boyutlu su püskürtme sistemi çok verimli ve ekonomiktir, çünkü elektrik ve suda İstanbul'da yapılan ölçümlere göre günde 10 saat kullanımda 5,50 Türk lirası tüketim enerji tüketir.

Açık alan serinletme alanında kullanılan su püskürtme sisteminin, konaklama endüstrisindeki dış mekan cafe,bahçe ve barları soğutmak için etkili bir çözüm olduğu kanıtlanmıştır.

Su Püskürtme Sisteminin Mantığı

Su püskürtme sistemleri ısıyı yenmenin etkili bir yoludur.Su püskürtme sistemi , uzun yıllardır dış mekan soğutma sistemlerinin önemli bir yönü olmuştur.Sistem sıcak yaz mevsiminde ortamda rahatlama sağlar. Düzgün tasarlanmış bir dış soğutma sistemi, sıcaklıkları 15 derece kadar azaltabilir. 

Dış mekan soğutmasına benzer şekilde, iç mekan soğutma sistemlerimiz suyu atomize eder ve suyu seralar, imalat vb. Gibi iç mekan alanlarını soğutmak için buharlaştırmak için havadaki ısıyı kullanır. . 

Bunlar gibi açık alan serinletme sistemleri restoranlar, tema parkları, oteller ve tatil köyleri, arenalar, tenis kortları, golf tesisleri, çeşmeler, şelaleler, verandalar ve daha fazlası için idealdir.

Su Püskürtme Sistemleri

Su püskürtme sisteminizin etkinliği mevcut sıcaklıklara, nem seviyelerine ve hava değişim oranına bağlıdır. Yüksek sıcaklıklar (28 derecenin üzerinde) ve düşük nem seviyeleri (% 50'nin altında) ile, özellikle verandada sabit bir hava değişimi olduğunda, soğutma sistemi sonuçları dramatik olabilir. Taze gelen hava, nem seviyelerinde rahatsız edici bir artışa neden olmadan hızlı bir şekilde soğutulur. Herhangi bir açık alan serinletme işleminde olduğu gibi, ne kadar fazla buharlaşırsa, sistemin dış mekan soğutma kapasitesi de o kadar büyük olur.

Kapalı Mekan Su Püskürtme Sistemi

Su püskürtme sistemleri, iç mekan uygulamaları için de kullanılabilir. Örneğin,Sisleme ve soğutma üniteleri cafeler'de sıklıkla kullanılır . Uygun hava değişimini koruyarak,Zorlu yüksek basınçlı mekan soğutma sistemleri, gelişmiş bahçecilik yayılımı için uygun sıcaklıklar sağlayabilir. 

Su püskürtme sistemi nedir

Su püskürtme sistemi nedir?

Su püskürtme sistemi, açık hava klima sistemleri,Su püskürtme makinesi,açık alan serinletme sistemleri:Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp olanaklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, bilgiler yardımcı olmuştur.Detaylar için bizi arayınız:0 212 664 68 45