Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

Restoran Serinletme Ve Bahçe Serinletme

restoran serinletme

Restoran serinletme sistemleri nedir?

 Restoran Serinletme Sistemleri müşteri ve arkadaşlarınız ile birlikte bunaltıcı sıcak  yaz aylarında keyifli yemekler yemeniz adına, özellikle restoranların bahçelerinde ve açık alanlarında sıcak ve nemli hava karşısında sıcaktan etkilenmenizi engellemek adına uygulanan sistemdir. Sistemin uygulanışı sırasında kullanılan istenilen bölgeye ışıklandırma ve koku desteğiyle restoranın bahçesi serinletilirken; otantik bir görünümle farklı bir hava esmesini sağlar. restoran serinletme sistemi ortam ısısını 10-15 derece düşürür. Açık alanda polen toz, bastırır, oluşumuna izin vermez. Hatlı sistem çevrede bulunan insanlar için oldukça ilgi çekicidir. kötü kokuları bastırır. Kanatlı haşereleri uzak tutar. Uygulama alanını soğutmakla birlikte oksijen oranını'da artırır ferah bir ortam sunar. Hizmet sektöründe sıcaklık nedeni ile tercih edilmeyen yerleri tekrar kullanışlı, elverişli hale getirir. İşletmelerde mali açıdan artış.  %100 çevre dostu. Enerji tüketimi, maliyeti, bakımı diğer buharlı serinletme sistemlerine kıyasla oldukça düşüktür. Dozaj pompası takılarak mekana dilediğiniz kokuyu püskürtebilirsiniz. Dilerseniz sistem parçalarını söküp takabilir genişletebilirsiniz müşteri temsilcilerimiz ile paylaşacağınız teknik bilgiler ile alanınıza özel sistem paketi hazırlaya biliriz.  Genellikle yaz aylarında yemek yemeye gittiğiniz restoranların bahçesinde yada içinde rahat bunalmadan yemek yemeniz için havanın neminin dengeli olması gerekir. Serinletmeyi sağlayan restoran serinletme ve soğutma sistemleri ile koku ve ışıklandırma desteği ile restoranın bahçesi serinletilir. Bunalmadan rahat ve keyifli bir ortamın elde edilmesinde restoran serinletme önemli bir yere sahiptir.


Restoran serinletme sistemi nasıl çalışır?

 Restoran Serinletme Sistemleri buharlı vantilatör ve açık hava soğutma sistemleri genellikle müşterinin olmadığı zaman dilimleri içerisinde kurulur ve kurulum kısa zaman içerisinde gerçekleşir. Serinletme sistemlerinde kullanılan elemanların başında yer alan vantilatör desteğiyle suyun buharlaşması sağlanır. Soğuk hava perdesi oluşturularak, dışarıdan gelen sıcak hava soğutularak, içeri alınır.  Restoran Serinletme İşletmeleri,restoran serinletme sistemi sayesinde açık alan için 10 dereceye kadar ciddi bir serinlik yaratılmasını sağlar. Restoranın açık alan bölümüne büyüklüğü ile orantılı kurulacak olan sistem ile şebeke suyu, 5 ile 15 mikron gibi küçük zerrecikleri şeklinde parçalanarak ortama salınır. Su zerreciklerinin küçük olması nedeniyle ortamda ıslanma ya da ıslaklık hissi olmaz. Sistemde kullanılan vantilatör, suyun buharlaşmasını sağlayarak, buharlaşan su ile ortamın ısısını emer ve sıcaklığın düşmesini sağlar. Su içerisine ilave edilen parfüm ile aynı zamanda hoş bir koku elde edilmesi sağlanabilir. 

Restoran serinletme sistem avantajları

 Restoran serinletme sistemi  ve açık hava soğutma sistemleri ortam ısısını 10-15 derece düşürür. Açık alanda polen toz, bastırır, oluşumuna izin vermez. Hatlı sistem çevrede bulunan insanlar için oldukça ilgi çekicidir. kötü kokuları bastırır. Kanatlı haşereleri uzak tutar. Uygulama alanını soğutmakla birlikte oksijen oranını'da artırır ferah bir ortam sunar. Hizmet sektöründe sıcaklık nedeni ile tercih edilmeyen yerleri tekrar kullanışlı, elverişli hale getirir. İşletmelerde mali açıdan artış.  %100 çevre dostu. Enerji tüketimi, maliyeti, bakımı diğer buharlı serinletme sistemlerine kıyasla oldukça düşüktür. Dozaj pompası takılarak mekana dilediğiniz kokuyu püskürtebilirsiniz. Dilerseniz sistem parçalarını söküp takabilir genişletebilirsiniz müşteri temsilcilerimizle paylaşacağınız teknik bilgiler ile alanınıza özel sistem paketi hazırlaya biliriz.Doğal ve çevreye zarar vermeyen bir sistem olarak kullanılan restoran serinletme sistemleri sıcaklık hissi vermez. İster kamelyalar için isterseniz restoran bahçelerinde serinletme de kullanılabilir. Serin bir ortamda rahatlıkla yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Az enerji yüksek performans ile çalışan sistem restoran için müşteri potansiyelini arttırıcı özellikte olduğu için kullanımı sağlanır. Özveri ile her türlü çözümleriniz de yanınızda olan Mega serinletme ile serinletme hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür.

Restoran,bahçe serinletme hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanım alanları

Restoran serinletme kamelya ve bahçeler için uygun bir sistemdir. Ortama buharlı ve sisli bir atmosfer verilerek ışıkla birlikte farklı bir görünüm ve otantik bir ortam elde edilmesinde yardımcı olmaktadır. Sinek yada toz gibi kötü koku gibi durumlarında ortadan kalkmasında etken olan bir sistem olarak restoran işletmeleri için uygun bir çözüm yolu olarak kullanılır.Restoran Serinletme Sistemleri başta restoranlar olmak üzere lokanta, bahçe ve kamelyalar'da kullanılabilir. Doğa dostu olması nedeniyle ortamda bulunan kişilerin sağlığına zarar vermez. Sistem ortamda sisli ve buharlı bir görünümü sağlayacağı için ışık oyunları kullanılarak dekor olarak otantik bir havanın esmesi sağlanabilir. Restoranda koku, tozlanma ve sinek gibi olumsuzlukları da ortadan kaldırır.

Restoran Serinletme Sistemleri Sayfasına Hoşgeldiniz.

Restoran serinletme,cafe serinletme,bahçe serinletme ve açık alan serinletme sistemleri.Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp olanaklarımız inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemiz size bu konularda yardımcı olmuştur. Bizi dilediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz.