Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

Dış Mekan Serinletme Sistemleri

Dış Mekan Serinletme Detayları

Dış Mekan Serinletme sistemleri nedir?


Sıcaklık 30 ° C ve üstüne çıktığında, iç mekandan dış mekana, dış bar alanlarına ve çardaklara yemek yiyen veranda yemek yiyemez hale gelir. Buğulanma hattına veya vantilatörlere sahip veya her ikisinin bir kombinasyonu olan dış mekan serinletme sistemi bu alanı rahat ve karlı bir geri çekilme haline getirebilir.

Buğulanma Sistemlerimiz, dışarıda ve içeride ıslatmadan sıcaklığı 10-12 ° C düşürmek için basit, ucuz ve çekici bir yoldur .


Dış Mekan Serinletme İlkeleri


Dış mekan serinletme, bir esinti cildinize çarptığında hissettiğiniz soğuktan sorumludur. Hava cildinizdeki suyu buharlaştırır, vücut ısınız enerjiyi sağlar.

Özel olarak tasarlanmış sisleme memeleri aracılığıyla suyu yüksek basınç pompası ile zorlayarak, ortalama büyüklüğü 10 mikrondan küçük olan ince su damlacıkları tarafından yapılan bir sis yaratırız. Bu küçük su damlacıkları, çevrede bulunan enerjiyi (ısıyı) hızla emer ve buharlaşarak su buharı (gaz) haline gelir. Suyu gaza dönüştürmek için kullanılan enerji (ısı) ortamdan uzaklaştırılır, böylece hava soğutulur.

dış mekan serinletme

Dış mekan serinletme sistemi

Dış Mekan Serinletme

image20

Dış Mekan Serinletme Hakkında

Dış mekan serinletme sistemleri olmayan birçok insan yaz sıcağında veranda veya avlu alanlarının tadını çıkaramaz. Evcil hayvanlar ve bitkiler yoğun ısı nedeniyle acı çekiyor. Müşteriler, yaşam tarzlarının dış mekan soğutma (sisleme sistemi) ile tamamen değiştirildiğini söylüyor. Artık evlerinin içinde “tuzağa düşmüyorlar”. Evcil hayvanlar ve bitkiler daha sağlıklıdır. Şimdi açık havada yıl boyunca tadını çıkarabilirsiniz.

Buğulanma Sistemlerimiz, dışarıda ve içeride ıslatmadan sıcaklığı 10-12 ° C düşürmek için basit, ucuz ve çekici bir yoldur .

Dış Mekan Soğutma

Dış mekan serinletme sistemlerinin geleneksel mekanik soğutma teknikleri ile birlikte kullanılması büyük faydalar sağlar. Örneğin,Yüksek basınç pompası ünitelerimizden birini kullandığımızda, dahili kompresörün güç tüketimi 1 Kilowatt olacaktır, çünkü Dolaylı dış mekan soğutmanın entegrasyonu nedeniyle zaten% 50 daha düşük bir kompresör boyutuyla çalışacağız. 1. aşama.

Hibrit, Yarı Hibrit ve Standart modeller gibi tüm Air 2 O üniteleri, normal temiz hava soğutma ünitelerine kıyasla toplam mekanik soğutma talebinin% 60'ına kadar azaltarak verimli çalışır. Bu nedenle, Air 2 O ünitelerinin dış mekan soğutma uygulamalarındaki performansı, tasarımcıların bu tür senaryolarda güç tüketimi gereksinimlerini karşılamak için rahat olmalarını sağlar.

Dış Mekan Soğutma Sistemleri Kullanım Alanları

 Cafe,Bar,Restoran,Bahçe serinletme,Dış mekan serinletme sistemleri,Antreman sahaları,Kır düğünleri,Miting alanları,Dış ünite soğutma,Balkon serinletme,Sera içi nemlendirme,Toz bastırma,Ortam koku bastırma,Balık reyonları,Manav reyonları,Atık su arıtma tesisleri,Soğuk hava depoları,Koku giderimi,Dezenfekte sistemleri,Dış alan sisleme,Görsel efekt Sisleme,Tüm açık alan ve yarı açık alanlarda kullanılmaktadır.

Dış Mekan Serinletme Sistemleri

Dış mekan serinletme sistemleri,sisleme fiyatları,açık alan soğutma sistemleri.Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp olanaklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemiz size yardımcı olmuştur. Bize mesajınızı bırakın.