Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

İstanbul Cafe Serinletme Ve Açık Alan Serinletme Sistemleri

buharlı vantilatör

İstanbul cafe serinletme sistemleri

İstanbul cafe serinletme sistemleri:Temel olarak yüksek basınç pompası,mekanik filtre,yüksek basınç borusu,püskürtücü meme ve endüstriyel vantilatörlerden oluşur.Açık alan serinletme sistemi ile aynı özellikleri taşımaktadır.

Yaz aylarında neden İstanbul'un neden bu kadar sıcak olduğunu hiç merak ettiniz mi?Yaz döneminde hava 40 derece veya daha sıcak olabilir,ancak kıyıya yakın sis güçlü bir “evaporatif soğutma” etkisine sahiptir. Artık bir veranda buğulanma sistemi ile aynı soğutma gücünü kullanabilir ve herhangi bir dış mekan alanını 20 derece veya daha fazla soğutabilir ve iklimlendirme ve soğutma sistemlerimiz suyu yüksek basınçta küçük sisleme memelerinden pompalar. Sonuç, havada yüzen ve daha sonra anında buharlaşan mikro ince bir sistir.

Kullanım alanları

İstanbul cafe serinletme sistemleri, acık alan serinletme, iklimlendirme ve soğutma teknolojisi , buharlı soğutma sistemleri cafe,restoran,bar,açık alan ve yarı açık olan tüm mekanlarda kullanılabilir.Sisleme vantilatörleri, büyük bir grubu serin tutmak için mükemmel bir araçtır.Vantilatörün esintisini sisin soğutma gücü ile birleştirerek havayı 20 dereceye kadar soğutulabilir. Düğünler, açık hava festivalleri, spor etkinlikleri veya birçok insanın toplanacağı diğer dış etkinlikler için Zorlu açık hava soğutma sistemlerini kullanın.

Kurulum detayları

Kurulum vantilatör sayısına göre değişiklik gösterir.Ortalama 4 fan lı sistem 3 ila 5 saat arasında sürmektedir. 

Ürünlerin özellikleri

Yüksek basınç pompası - zamanlayıcı,otomatik tahliye,prostat,koruma şalteri

Püskürtücü; Antidripli,ıslatmaz,damlatma yapmaz.

Vantilatör; uzaktan kumandalı,su geçirmez,estetik tasarıma sahiptir. 

İstanbul Cafe Serinletme Ve Buharlı Soğutma Sistemleri

Zorlu mekanik olarak cafe serinletme serinletme ısıtma ve soğutma sistemleri iklimlendirme ve soğutma teknolojisi fiyatları açık alan serinletme sistemi kurabileceğiniz Ürünleri Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp sunduklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir. Bize mesajınızı bırakın.