ZORLU MEKANİK A.Ş 7 / 24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ : 0212 664 68 45

Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

açık alan soğutma sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık alan serinletme sistemleri

bahçe soğutması nasıl yapılır?

image33

Bahce sogutma sistemi

Açık alan serinletme sistemi ile aynı özellikleri taşır.Şebeke hattına bağlanan su mekanik filtreden geçerek yüksek basınç pompasına iletilir.Pompa şebeke suyunu ortalama 100 bar seviyesine çıkarır ve sisleme nozullarına gönderir.

Sistem havayı ne kadar soğutabilir?

Bahçe sogutma sistemi uygulanan alanda ısı derecesini ortalama 10 - 15 derece arasında düşürür. açık hava soğutma dış mekan vantilatör bahçe soğutma

Neden yapılmalı?

Bahçe soğutma sistemi havayı serinletmek dışında uygulanan ortama sinek vb kanatlıların girmesini engeller.Mekana görsel anlamda hareketlilik katar.Müşteri potansiyelinizi artırır.

Enerji tüketimi ne kadar?

Bahçe soğutma sisteminin enerji tüketimi klima ve benzeri soğutuculara göre düşüktür.Sıcak yaz mevsiminde günde 8 saat çalışan sistem ayda ortalama 850 litre su tüketir.

Kullanım alanları

Cafe,bar,restaurant,bahçe,pergola altı,açılır kapanır tente,açık alan ve yarı açık alanlar,miting alanları,kır düğünleri,açık hava organizasyonları

Ürünler ve kurulum maliyet hesaplama

Bahçe sogutma sistemi fiyat hesaplaması oldukça basittir.4500 TL ana sistem fiyatıdır.Eklenecek her bir vantilatör için sistem üzerine 750 tl eklenerek ortalama fiyat bulunur. bahçe soğutma, açık hava soğutma, dış mekan vantilatör sistemleri kullanılır.