Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

Bahçe Soğutması Nasıl Yapılır?

misting sistem

Bahçe soğutma sistemleri

Bahçe soğutma sistemi ile aynı özellikleri taşır.Şebeke hattına bağlanan su mekanik filtreden geçerek yüksek basınç pompasına iletilir.Pompa şebeke suyunu ortalama 100 bar seviyesine çıkarır ve sisleme memelerine gönderir.

Sistem havayı ne kadar soğutabilir?

Bahçe soğutma ve bahçe serinletme sistemi uygulanan alanda ısı derecesini ortalama 10 - 15 derece arasında düşürür. açık hava soğutma dış mekan vantilatör bahçe soğutma

Neden yapılmalı?

Bahçe soğutma sistemi bahçe serinletme dışında uygulanan ortama sinek vb kanatlıların girmesini engeller.Mekana görsel anlamda hareketlilik katar.Müşteri potansiyelinizi artırır.

Enerji tüketimi ne kadar?

Bahçe soğutma sisteminin enerji tüketimi klima ve benzeri soğutuculara göre düşüktür.Sıcak yaz mevsiminde günde 8 saat çalışan sistem ayda ortalama 850 litre su tüketir.

Kullanım alanları

Cafe,bar,restaurant,bahçe,pergola altı,açılır kapanır tente,açık alan ve yarı açık alanlar,miting alanları,kır düğünleri,açık hava organizasyonları

Ürünler ve kurulum maliyet hesaplama

Bahçe sogutma sistemi fiyat hesaplaması oldukça basittir.4500 TL ana sistem fiyatıdır.Eklenecek her bir vantilatör için sistem üzerine 750 tl eklenerek ortalama fiyat bulunur. bahçe soğutma, açık hava soğutma, dış mekan vantilatör sistemleri kullanılır.

BAHÇE SOĞUTMA SİSTEMLERİNE HOŞ GELDİNİZ.

Bahçe soğutma,bahçe serinletme,cafe serinletme ve cafe soğutma.Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp olanaklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemiz size yardımcı olmuştur. Bize mesajınızı bırakın.