Yeşiltepe Mahallesi, 57/ 1 sokak No 31 B / , Zeytinburnu, İstanbul 34025, TRY

Açık Alan Serinletme Sistemleri 0 212 664 68 45

ZORLU MEKANİK SİSTEMLER

Açık Alan serinletme sistemleri

Cafe Soğutma Sistemleri

Cafe soğutma hakkında

Cafe soğutma sistemleri“Flaş Buharlaşma” adı verilen bir işlem oluşturur. Flaş Buharlaşma havadaki ısıyı giderir ve herhangi bir şey ıslanmadan ÖNCE buğuyu buharlaştırır! Bu, sıcaklıkta bir azalma sağlayacak ve su damlacıklarını ince bir parçacık sisi (mikron cinsinden ölçülmüş) haline getirmeye yardımcı olan yüksek basınçlı pompalarımızı (1.000 psi) ve endüstriyel sınıf Ruby Nozullarımızı kullanarak gereken konforu sağlayacaktır. 


Ticari soğutma;


 Ticari / Restoranlar -  Cafe soğutma sistemleri müşterilerinin konforunu göz önünde bulunduran yerler için tasarlanmıştır. Buğulanma memeleri ile donatılmış yüksek kaliteli dış mekan soğutma, son derece sıcak günlerde ihtiyaç duyulan konforu sağlamak için mükemmel bir çözüm olacaktır!Zorlu Misting, çeşitli boyutlarda “Ruby Memeleri” kullanarak her uygulama için gereken su akış miktarını ayarlama yeteneğine sahiptir.Zorlu Mekanik sistemler en büyük önceliği müşterilerimizin ihtiyaçlarıdır ve her kurulumu neredeyse görünmez yapma yeteneğimizle gurur duyuyoruz!

cafe soğutma sistemi

Cafe Soğutma Sistemleri

Cafe soğutma sistemleri,açık alan serinletme,açık alan soğutma,serinletme sistemi.Burada ilgi çekecek birçok şey var. Keyfinize bakıp olanaklarımızı inceleyin, hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemiz size yardımcı olmuştur. Bize mesajınızı bırakın.